Sigma Klimalarda %40’a Varan İndirimler!

Son yılların en sıcak yaz mevsimini beklediklerini açıklayan uzmanlar yaz hastalıklarından korunmak için kapalı mekanlarda durmanın öneminden de bahsediyorlar. Evlerde, iş yerlerinde, sinema salonlarında, restoranlarda, dershanelerde ve diğer kapalı alanlarda kullanılan klimaların da özenle seçilmesi gerektiğini vurguluyorlar.

Uzmanların önerilerinden hareketle klima almak isteyenler içinse Sigma klima modelleri %40’a varan indirimlerle erken dönem satışları ile müşterilerini bekliyor. Siz de klimanızı şimdiden alarak indirimli klima fiyatları ile bütçenizi koruyabilirsiniz. Ayrıca Mayıs, Haziran ve Temmuz aylarında klima satışlarında yaşanan yoğunluktan etkilenmemiş olursunuz.

Sabancı Garantisi Sizlerle!

Sigma, Türkiye’nin en iyi markalarından Sabancı güvencesi ile üretildiği için dünya standartlarında özellikleri ve yüksek teknolojiyi bünyesinde barındırır. Evlerinizde ve iş yerlerinizde uzun yıllar kullanabileceğiniz Sigma klimalarda %40’a varan indirimlerden yararlanabileceğiniz modeller:

  • Duvar Tipi Klimalar
  • Salon Tipi Klimalar
  • Kaset Tipi Klimalar
  • Yer – Tavan Tipi Klimalar
  • Kanallı Tip Klimalar

Unutmayın! Klimanızı erkenden almazsanız artan satış fiyatlarından etkilenirsiniz! Hemen şimdi indirimli klima alın, avantajınızın tadını çıkarın…