Şirketlere Özel Kurumsal Çözümler

Klima Uzmanı – Profesyonel Klima Danışmanlığı

İş ve yaşam alanlarında konfor sağlayan ısıtma ve soğutma sistemlerini satın alırken profesyonel ekiplerimizin rehberlik hizmetinden yararlanın. İklimplus Klima Uzmanı ile klima satın alımından montaj ve kullanımına kadar uzman danışmanlık hizmeti sunuyor.

Firma ve kişilere özel danışmanlık hizmeti ile hangi kapasitede klima seçeceğiniz, montaj kriterleri, performans ve kullanım koşulları, servis hizmeti almanın önemi, sağlığınız için en iyisi ve bütçenize göre seçimler yaptıracak olan Klima Uzmanları ile mekanınıza en uygun klimayı seçeceksiniz. Klima çözümlerinde profesyonel bir ekiple çalışacak, aldığınız üründen %100 verim alacaksınız.

Keşif Hizmeti

Klima danışmanları ücretsiz keşif hizmeti ile mekanınız için yüksek performans ve verimlilik gösterecek klima modelini belirlerler.

Teknik Destek

Satın alınan cihazın teknik özellikleri, kullanım kriterleri ve servis hizmetleri hakkında detaylı bilgilendirme yaparlar.

Firma ve Kişi Ziyaretleri

Firma ve kişi ziyaretleri ile taleplere uygun, bilgilendirici ve aydınlatıcı klima danışmanlığı ile her alana özel klima çözümleri sunulur.

Bakım ve Onarım

Klima modellerinde arıza ve onarım tespiti sonrası geçirilecek süreçler ve yapılacak uygulamalar hakkında bilgi verirler.

Satın Alma ve Montaj Danışmanlığı

Mitsubishi Klima uzmanları firma ve kişilere klima satın alma ve montaj danışmanlığı yapıyor. Ücretsiz bilgilendirme hizmeti sunuyor.

Yetkili Servis Danışmanlığı

Müşterilere yetkili servis konumları ile arıza durumlarında aranacak numaraları bildirerek yönlendirme yaparlar.